شرایط خرید اقساطی برنج

با استفاده از چک، می‌توان تا سقف 25 میلیون تومان خرید کرد.

یک سوم از هزینه کل به صورتی نقدی و مابقی به صورت چک دریافت می‌شود. هر چک نباید بالای 4 میلیون باشد؛ به عنوان مثال در خرید 18 میلیونی، 6 میلیون آن نقد و 12 میلیون باقی مانده در 3 چک 4 میلیونی و یا 4 چک 3 میلیونی بسته به شرایط خریدار پرداخت می‌شود.

اگر پس از کسر یک سوم هزینه، مابقی هزینه 4 میلیون باشد، خریدار می‌تواند یک چک 4 میلیونی برای 3 ماه دیگر و یا می‌تواند مابقی هزینه را به 2 یا 3 بخش تقسیم و با چک‌هایی با فاصله زمانی دو یا یک ماه پرداخت کند. همچنین می‌تواند چک‌ها را ماهیانه در تعداد 7 یا 8 چک، پرداخت کند.

فاصله بین هر دو چک، حداکثر 2 ماه می باشد؛ در صورتی خریدار بخواهد تعداد چک‌ها را بیشتر کند، فاصله زمانی بین چک‌ها نیز کمتر می شود. اگر پرداخت چک به صورت ماهیانه باشد، شخص می‌تواند تا 8 ماه چک پرداخت کند.

برای خرید نمایندگی و عمده، چک قابل قبول نیست و بایستی سند مسکونی در رهن گذاشته شود.

کیفیت بی‌ نظیر برنج شمال

برنج ایرانی محصولی است که در سال ‌های گذشته در اغلب استان‌ های کشور از جمله مناطق خشک و کم آب کشت شده است. علاوه بر آن بذرهایی که برای کاشت این محصول به کار گرفته شده از کیفیت متفاوتی برخوردار بوده است که رفته رفته با وضعیت آن استان هماهنگ شده و ذائقه مردمان آن حوزه‌ را تأمین کرده است. همچنین لازم به ذکر است برنجی که هم اکنون در استان ‌های شمالی کشور کشت می‌شود از کیفیتی بالاتر از دیگر نقاط کشور برخوردار است.

خرید برنج اقساطی مرغوب شمال

فروشگاه برنج پارس یکی از معتبرترین مرکز فروش برنج اقساطی در ایران می باشد. شما با مراجعه به سایت ما می توانید انواع برنج مرغوب شمال را با قیمت فوق العاده ارزان سفارش دهید. این فروشگاه با سابقه موفق خود در زمینه فروش قسطی برنج یک ضمانت خوب برای مشتریان محسوب می شود. ما این سایت را برای رفاه و راحتی بیشتر شما عزیزان راه اندازی نموده ایم تا از این طریق بتوانید برنج اصیل ایرانی بدون هیچ گونه واسطه ای از کارخانه ما با قیمت ارزان خریداری کنید.

خرید اقساطی چیست؟

برنج پارس با هدف خرید اقساطی آسان و ارزان اقدام به راه اندازی سامانه ای جهت فروش قسطی برنج در این فروشگاه کرده است. به همین منظور شما مشتریان عزیز، بـا استفاده از این امکان می‌توانید از فـروشگاه ما به راحتی و به صورت اقساطی خرید کنید.

اگر شما نیاز به کالایی دارید، و به دلیل قیمت بالای آن نمی‌توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. می‌توانید از شیوه خرید قسطی استفاده کنید. به دلیل شرایط موجود و رشد تورم بازار، بیشتر مردم قدرت خرید خود را از دست داده اند. بنابراین این بهترین روش برای آن‌ها می‌باشد، که این راهی بسیار معقولانه و به صرفه است.

مزایای اقساطی خرید کالا

امروزه خرید و فروش اقساطی برنج  رونق زیادی یافته و بسیاری از مردم برای خرید کالاهای مورد نیاز خود اقدام به خرید قسطی می‌کنند.

برنج پارس با سابقه کاری و خدماتی بهینه ای که در حوزه اقساطی  ارائه می دهد. در صدد جلب رضایت مشتریان خود بوده است. و به منظور افزایش قدرت خرید مشتریان عزیز، اقدام به فروش اقساطی انواع برنج اصیل ایرانی، با شرایط بسیار عالی نموده است.

اگر شما نیاز به کالایی دارید، و به دلیل قیمت بالای آن نمی‌توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. می‌توانید از شیوه خرید قسطی استفاده کنید. به دلیل شرایط موجود و رشد تورم بازار، بیشتر مردم قدرت خرید خود را از دست داده اند. بنابراین این بهترین روش برای آن‌ها می‌باشد، که این راهی بسیار معقولانه و به صرفه است.

پذیرش نمایندگی برنج پارس

تماس با ما

شما مشتریان گرامی می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس بگیرید. مجموعه برنج پارس در زمینه خرید و اطلاع رسانی در رابطه با کیفیت محصولات و شرایط خرید عمده و جزئی، در خدمت شما عزیزان است.