عوامل تاثیر گذار بر قیمت برنج

قیمت برنج به عوامل زیادی بستگی دارد. به طور مثال در صورتی که برنج دانه های یک دست تری داشته باشد و دانه های شکسته در آن در کمترین مقدار ممکن باشد، آن برنج قیمت بالاتری را دارد. همچنین منطقه کشت و میزان تولید محصول در قیمت آن تاثیر می گذارد. برنج هایی که در سطح کمتری کشت می شوند قیمت بالاتری را دارند.

یک قاعده کلی

یک قاعده کلی در تعیین قیمت برنج تاثیر مستقیم دارد و آن این است که برنج هایی که تازه هستند نسبت به برنج کهنه از قیمت کمتری برخوردار هستند. زیرا برنج کهنه خوش پخت تر است و رطوب موجود در آن کمتر شده است. همچنین همان طور که گفتیم برنجی که در آن برنج های شکسته وجود داشته باشد دچار افت قیمت می شود. بنابراین برنج نیم دانه را می توان با قیمت بسیار بهتری نسبت به سایر برنج ها خریداری نمود.

ارزان ترین برنج های بازار کدامند؟

برنج های ایرانی در سطح جهانی کیفیت ممتازی دارند و این یکی از موهب های الهی به ما ایرانیان است که در کشور خودمان بهترین برج را تولید می کنیم و می توانیم با قیمتی معقول مصرف کنیم. برنج ارزان ایرانی دارای عطر و طعم بی نظیری است و بسیار خوش پخت تر نسب به برنج های خارجی می باشد. سرزمین های شمالی ایرانی زمین های بکری برای کشت برنج دارند و سالانه چند هزار تن برنج را برای مصرف داخل و برای صادارت تولید می کنند.

محصولات پیشنهادی

ارزان ترین برنج های ایرانی

همان طور که گفتیم در ایران برنج های گوناگونی در سرزمین های شمالی کشت می شوند. با توجه به این که ما در زمینه تولید برنج خودکفا هستیم، قیمت ها نیز در حد معقولی هستند. اما در میان برنج های ایرانی برخی برنج ها قیمت کمتری را نسبت به سایر برنج ها دارند. در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم تا زیر و برم  قیمت برنج های ایرانی را با شما در میان بگذاریم.

معرفی چند برنج ارزان ایرانی

چند مورد از ارزان ترین برنج ایرانی را به شما در ادامه معرفی می نماییم. لازم به ذکر است عطر و طعم این برنج ها همان کیفیت ایرانی و همیشگی را دارد و ارزان بودن آن ها به دلیل نیم دانه بودن و … می باشد.

برنج لاشه طارم استخوانی

برنج لاشه طارم استخوانی

این برج یکی از ارزان ترین برنج های موجود در فروشگاه برنج پارس می باشد. برنج لاشه به برنج های شکسته ای گفته می شود که نصف برنج سالم و بزرگتر از برنج نیم دانه است. از این برنج بیشتر برای مصارف معمولی استفاده می شود و مناسب مجالس و مهمانی ها نمی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این برنج و یا خرید آن می توانید به صفحه برنج لاشه طارم هاشمی مراجعه نمایید.

برنج فجر

برنج فجر

برنج فجر برنجی است که توسظ دانشمندان دستخوش تغییراتی در ژنیتک شده است و تا بیشترین بازدهی را برای کشاوزان داشته باشد. این برنج بسیار پر فروش است و طبع سردی را دارد. این برنج به دلیل به صرفه بودن برای شرکت ها ادارات و و تهیه غذاها بسیار استفاده می شود. شاید فکر کنید که این برنج تراریخته است اما برنج فجر به صورت کاملا سالم توسط محققان ایرانی دچار تغییرات مثبت شده است و هیچ گونه ضرری برای بدن ندارد. برای خرید این محصول می توانید هم اکنون از فروشگاه برنج پارس اقدام نمایید.

برنج لاشه درجه یک هاشمی

برنج درجه یک لاشه هاشمی

برنج لاشه هاشمی در واقع همان برنج هاشمی می باشد اما شکسته است. عوامل زیادی در شکسته شدن دانه ها موثر هستند. به طور مثال در حین برداشت یا شالیکوبی و یا عوامل غیر انسانی می توانند باعث شکسته شدن دانه های برنج شوند. عطر و طعم این برنج بی نظیر است و شکسته بودن آن تاثیری بر کیفیت آن ندارد. برنج درجه یک لاشه هاشمی یکی از برنج های پر فروش می باشد که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید آن به برگه  برنج لاشه هاشمی مراجعه نمایید.

تماس با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت قیمت همکاری و یا خرید برنج ارزان ایرانی می توانید با ما تماس حاصل نمایید. همچنین امکان خرید حضوری نیز برای شهروندان کرج و تهران نیز میسر می باشد.